Francja, 5 franków, 1878 K

Francja, 5 franków, 1878 K

Francja, 5 franków, 1878 K

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 21:34:00
304456
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, 5 franków, 1878 K, Bordeaux
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 25.15 g, subtelna patyna
Literatura: Gadoury 745, KM 820

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 87

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  90 zł
4)  80 zł
5)  75 zł