Francja, 5 franków, 1848 K

Francja, 5 franków, 1848 K

Francja, 5 franków, 1848 K

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 21:31:20
304453
Opis: Francja - II Republika 1848-1852, 5 franków, 1848 K, Bordeaux
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 24.94 g, patyna, nieco rzadsza mennica w tym roczniku
Literatura: Gadoury 683, KM 756

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 151

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  100 zł
4)  80 zł
5)  75 zł