Polska, 10 zlotych, 2002

Polska, 10 zlotych, 2002

Polska, 10 zlotych, 2002

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 21:17:40
303804
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 10 zlotych, 2002, Warszawa, Generał broni Władysław Anders (1892-1970)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 32 mm, 14.1 g, próby 925, nakład: 40.000 szt., stemple lustrzane, delikatna patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 868

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 99

1)  60 zł
2)  60 zł
3)  38 zł
4)  36 zł