Polska, 20 złotych, 2001

Polska, 20 złotych, 2001

Polska, 20 złotych, 2001

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 21:12:00
303770
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 2001, Warszawa, Paź Królowej - Papilio machaon
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 38,6 mm, 28.3 g, próby 925, nakład: 26.500 szt., stemple lustrzane, delikatna patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 848

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 161

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  260 zł
4)  240 zł
5)  220 zł
6)  160 zł
7)  155 zł