Polska, 5 groszy, 1923
Zakończenie: 02-07-2020 20:58:40
Polska, 5 groszy, 1923
305130
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 groszy, 1923, Warszawa |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz, patyna |
Literatura: | Parchimowicz 103a |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 92