Polska, szeląg, 1763
Polska, szeląg, 1763
Cena wylicytowana: 85 zł
304645
Opis: |
Polska - August III 1733-1763 - miasto Elbląg, szeląg, 1763, Elbląg, litery F•L-•S• na rewersie |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Kahnt FA2 765, Pfau 592, CNCE 390.I |
Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 130
1) 85 zł
2) 80 zł
3) 50 zł
4) 32 zł
min |