Polska, szeląg, 1763

Polska, szeląg, 1763

Polska, szeląg, 1763

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:49:40
304645
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Elbląg, szeląg, 1763, Elbląg, litery F•L-•S• na rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kahnt FA2 765, Pfau 592, CNCE 390.I

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 104

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  50 zł
4)  32 zł