Polska, talar, 1736 FWôF

Polska, talar, 1736 FWôF

Polska, talar, 1736 FWôF

Cena wylicytowana: 7 200 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:48:00
304684
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety sasko-polskie, talar, 1736 FWôF, Drezno, Aw: Popiersie króla w prawo, wokoło D G FRID AUGUST REX POL DUX SAX I C MA & W zakończone rozetką; Rw: Polska i saksońska tarcza herbowa, poniżej jabłko królewskie, litery F.W.ô.F. (inicjały Fryderyka Wilhelma ô Feral), pod nimi znak mennicy hak, w otoku napis SAC ROM IMP ARCHIM ET ELECTOR 1736
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.06 g, piękny egzemplarz z ładną starą patyną
Literatura: Dav. 2665, Kahnt 530, Schnee 1026

Cena końcowa: 7 200 zł
Cena wywoławcza: 6 000 zł
Cena szacunkowa: 10 000 zł
Ilość odsłon: 517

1)  7 200 zł
2)  7 000 zł
3)  6 200 zł
4)  6 000 zł