Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:44:40
304761
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1597, Poznań, w tytulaturze SIG III, na końcu legendy MDL, u dołu rewersu skrócona data rozdzielona kwiatkiem trójlistnym
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger P.97.4.b

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 181

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  60 zł