Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:43:20
304754
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1596, Olkusz, POLON MDL na awersie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger O.96.1.d

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 180

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  90 zł