Polska, grosz litewski na stopę polską, 1547

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:39:40
304747
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, grosz litewski na stopę polską, 1547, Wilno, końcówki napisów L / LITVA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 5SA6-3, Kop. 3281 (R1)

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 315

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  330 zł
4)  270 zł
5)  250 zł
6)  240 zł
7)  210 zł
8)  170 zł
9)  165 zł
10)  160 zł
11)  155 zł
12)  150 zł