Polska, grosz, 1548

Polska, grosz, 1548

Polska, grosz, 1548

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:39:00
304696
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety koronne, grosz, 1548, Kraków, po bokach herbu Leliwa litery S-T, ...REGNI POLO w legendzie awersu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki, ostatni rok bicia groszy koronnych przez Jagiellonów
Literatura: Kop. 436 (R2), Tyszkiewicz 6 mk, Kurp. 68 (R3), PN2-Dut. 32 (R3)

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 456

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  450 zł
5)  390 zł
6)  380 zł
7)  370 zł
8)  350 zł
9)  320 zł
10)  310 zł
11)  300 zł