XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII/XIV w.

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:37:20
304804
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII/XIV w., Krzyż na krokwi, na dole kulka
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.5 mm, 0.22 g
Literatura: BRP Prusy N5b

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 123

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  195 zł