XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII/XIV w.
Zakończenie: 02-07-2020 20:37:20
304804
Opis: | XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII/XIV w., Krzyż na krokwi, na dole kulka |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 16.5 mm, 0.22 g |
Literatura: | BRP Prusy N5b |
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 278