Polska, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w.
Zakończenie: 02-07-2020 20:36:00
198503
Opis: | Polska - Władca nieokreślony z XII-XIII wieku, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w., Krzyż grecki |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 17.8 mm, 0.21 g |
Literatura: | BRP Prusy E1.6, W. 17c, Wieleń 6, Sarbsk 33 (odm.), Kop. 8987o |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 175