Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1317-1328

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:31:00
304661
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1317-1328, Krzyż łaciński, z boków dwa swobodne, ukośne krzyżyki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.7 mm, 0.15 g, patyna, ładny
Literatura: BRP Prusy T9.16 (ten egzemplarz), W. 158a, Neumann 1.o

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 126

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  90 zł