Śląsk, brakteat, XIV w.

Śląsk, brakteat, XIV w.

Śląsk, brakteat, XIV w.

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:28:40
304806
Opis: Śląsk - Księstwo Głogowskie, brakteat, XIV w., Litera B
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.3 mm, 0.17 g, drobne wykruszenie
Literatura: BRP Gśl 97, Kop. 5532, Fbg 507

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 144

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  160 zł
6)  150 zł