Pomorze Zachodnie, brakteat, XIII/XIV w.

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:27:40
304795
Opis: Pomorze Zachodnie - Dymin- miasto, brakteat, XIII/XIV w., Korona, z której środkowego fleurona wyrasta lilia, promienie na wale
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.7 mm, 0.28 g
Literatura: Dbg-P. 103, Kop. 4746 (R6)

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 23
Ilość odsłon: 124

1)  220 zł
2)  210 zł