Pomorze, brakteat, XV w.

Pomorze, brakteat, XV w.

Pomorze, brakteat, XV w.

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:27:00
304805
Opis: Pomorze - Strzałów, brakteat, XV w., Proporzec płachtą skierowany w prawo, z lewej strony przy drzewcu krzyż
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: słabe srebro, 12.6 mm, 0.11 g, wykruszenie
Literatura: Dbg-P. 279a, Kop. 8510

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 86

1)  125 zł
2)  120 zł