Pomorze, brakteat, XV w.
Zakończenie: 02-07-2020 20:27:00
Pomorze, brakteat, XV w.
304805
Opis: | Pomorze - Strzałów, brakteat, XV w., Proporzec płachtą skierowany w prawo, z lewej strony przy drzewcu krzyż |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | słabe srebro, 12.6 mm, 0.11 g, wykruszenie |
Literatura: | Dbg-P. 279a, Kop. 8510 |
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 96