Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:23:40
302340
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Pastorał w obwódce z kulek, na lasce kulka, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach naprzemiennie kulka i kulka pod łukiem, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.7 mm, 0.77 g, gięty
Literatura: CNP typ VII

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 116

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  60 zł
4)  48 zł
5)  40 zł
6)  36 zł