Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:23:20
302371
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, legenda Rw: Krzyż kawalerski, w kątach naprzemiennie kulka i kulka pod łukiem, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.7 mm, 0.74 g, lekko gięty
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 135

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  48 zł
4)  44 zł
5)  40 zł
6)  30 zł
7)  24 zł