Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:22:40
302343
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach kulka i kulka pod łukiem, legenda
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.2 mm, 0.76 g, gięty
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 111

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  42 zł
4)  36 zł
5)  30 zł
6)  22 zł
7)  18 zł