Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:22:00
302337
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kątach naprzemiennie dwie kulki z krzyżykiem i pierścień z kulką, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w przeciwległych kątach po pastorale, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.1 mm, 0.94 g, lekko gięty
Literatura: CNP typ V/661

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 192

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  125 zł
5)  60 zł
6)  42 zł
7)  38 zł
8)  36 zł