Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo monety złotej (aureusa), ok. II-IV w.
Zakończenie: 02-07-2020 20:20:00
304669
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, naśladownictwo monety złotej (aureusa), ok. II-IV w., Aw: Popiersie władcy w prawo, pseudolegenda, Rw: Cesarz? idący w prawo, trzymający włócznię i tarczę, pseudolegenda |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz złocony, 18.7 mm, 2.75 g |
Literatura: | Anokhin (2015) - |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 158