Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo monety złotej (aureusa), ok. III-IV w.
Zakończenie: 02-07-2020 20:19:20
304667
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, naśladownictwo monety złotej (aureusa), ok. III-IV w., Aw: Popiersie władcy (Probusa?) w hełmie i zbroi w lewo, pseudolegenda, Rw: Postać stojąca na wprost, trzymajaca włócznię lub berło, poniżej jeniec, pseudolegenda |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz złocony, 20.3 mm, 4.30 g |
Literatura: | Anokhin (2015) 141 - podobny |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 175