Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 256-257
Zakończenie: 02-07-2020 20:13:00
304635
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Galien 253-268, antoninian, 256-257, mennica w Azji, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP GALLIENVS AVG, Rw: Liberalitas stojąca w lewo, trzymająca tesserę oraz róg obfitości, LIBERALITAS AVGG |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 3.29 g, patyna, bardzo ładnie zachowany |
Literatura: | RIC 444 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 297