Cesarstwo Rzymskie, denar pośmiertny, po 161

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:11:20
304688
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Antoniusz Pius 138-161, denar pośmiertny, po 161, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, DIVVS ANTONINVS; Rw: Ołtarz, DIVO PIO
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 3.21 g, patyna, ładny
Literatura: RIC 441 (Marek Aureliusz)

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 458

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  460 zł
4)  440 zł
5)  390 zł
6)  380 zł
7)  370 zł
8)  360 zł