wydawnictwa polskie, Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polo..

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:03:00
92017
Opis: wydawnictwa polskie, Hutten-Czapski - Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polonaises, tomy 1-5 /reprint/
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 2272 str., 29 tablic, przedruk wydania z lat 1871- 1916, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 76

1)  170 zł
2)  165 zł