wydawnictwa zagraniczne, Eckhard Kruggel, Gundars Gerbaševskis - Die Münzen der Stadt Riga unter Po..
Zakończenie: 02-07-2020 20:02:20
92003
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Eckhard Kruggel, Gundars Gerbaševskis - Die Münzen der Stadt Riga unter Polonischer Herrschaft 1581-1621, Vilnius 2018, ISBN 9786094205941 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 250 stron formatu B5, oprawa twarda, 2. uzupełnione wydanie katalogu monet ryskich |
Cena wywoławcza: 130 zł
Cena szacunkowa: 210 zł
Ilość odsłon: 326