wydawnictwa zagraniczne, Eckhard Kruggel, Gundars Gerbaševskis - Die Münzen der Stadt Riga unter Po..

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:02:20
92003
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Eckhard Kruggel, Gundars Gerbaševskis - Die Münzen der Stadt Riga unter Polonischer Herrschaft 1581-1621, Vilnius 2018, ISBN 9786094205941
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 250 stron formatu B5, oprawa twarda, 2. uzupełnione wydanie katalogu monet ryskich

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 130 zł
Cena szacunkowa: 210 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 61

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  175 zł
4)  170 zł
5)  155 zł