wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław – Złoto czasów dynastii Wazów (The Gold of the Wasa dyn..

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:01:20
92010
Opis: wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław – Złoto czasów dynastii Wazów (The Gold of the Wasa dynasty), tom II (Jan II Kazimierz, Kurlandia, Prusy, Brandenburgia, Inflanty oraz medale), Gdańsk 2016, ISBN 9788392745396
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 560 stron formatu B5, twarda oprawa

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 107

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  230 zł