wydawnictwa zagraniczne, Friedrich Freiherr von Schrötter, Brandenburg-Fränkisches Münzwesen. Teil ..
Zakończenie: 02-07-2020 20:02:00
196067
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Friedrich Freiherr von Schrötter, Brandenburg-Fränkisches Münzwesen. Teil II: Das Münzwesen der hohernzollernschen Burggrafen von Nürnberg und der Markgrafen von Brandenburg in Franken 1515-1603; Halle 1929 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 204 strony + 27 tablic; notowania: E. E. Clain-Stefanelli poz. 9283; oprawa twarda; studium dotyczące bicia monet brandenbursko-frankońskich w latach 1350-1515; niewielkie przebarwienia na niektórych tablicach, poza tym pięknie zachowana |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 264