wydawnictwa zagraniczne, Friedrich Freiherr von Schrötter, Brandenburg-Fränkisches Münzwesen. Teil ..

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2020 20:01:40
196066
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Friedrich Freiherr von Schrötter, Brandenburg-Fränkisches Münzwesen. Teil I: Das Münzwesen der hohernzollernschen Burggrafen von Nürnberg und der Markgrafen von Brandenburg in Franken 1350-1515; Halle 1927
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 248 stron + 12 tablic; notowania: E. E. Clain-Stefanelli poz. 9283; oprawa twarda, introligatorska; studium dotyczące bicia monet brandenbursko-frankońskich w latach 1350-1515; lekko zagięte kilka pierwszych stron, niewielkie przebarwienia na tablicach, poza tym bardzo ładnie zachowana

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 54

1)  240 zł