Francja, 5 soli medalowe, 1792

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 22:15:40
304626
Opis: Francja - Rządy Konstytuanty i Konwentu 1789-1793, 5 soli medalowe, 1792, Aw: W owalu scena przysięgi, w otoku napis VIVRE LIBRES, w odcinku 14 JUILLET 1790, Rw: Napisy w otoku i w dziewięciu wierszach, napis na obrzeżu DEPARTEMENS DE PARIS RHONE ET LOIRE DU GARD
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 40.0 mm, 27.04 g, patyna
Literatura: Brandon 223 B

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 251

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  48 zł
4)  46 zł