Austria, medal na pamiątkę XXI wystawy niemieckich przyrodników i lekarzy, 1843

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 22:15:00
304622
Opis: Austria - Ferdynand I 1835-1848, medal na pamiątkę XXI wystawy niemieckich przyrodników i lekarzy, 1843, Aw: Głowa arcyksięcia Jana Habsburga w prawo, niżej sygnatura I. CESAR. F., JOHANN ERZHERZOG - VON OESTERREICH, Rw: W wieńcu DER / XXI VERSAMMLUNG / DER DEUTSCHEN / NATURFORSCHER UND / ÆRZTE IN GRÆTZ / DIE STÆNDE / STEIERMARKS / MDCCCXLIII
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 50.7 mm, 61.88 g

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 138

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  155 zł