Austria, medal pamiątkowy, 1843

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 22:14:40
304620
Opis: Austria - Ferdynand I 1835-1848, medal pamiątkowy, 1843, Wiedeń, Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura K•LANGE, FRANCISCVS WIRER - EQUES A RETTENBACH, Rw: Wokół kamiennego postumentu Higieja, Concordia i Libertas, EX CONCORDIA ET - LIBERALITATE SPES, w odcinku 'SOCIET. R. C. MED. / VIENN. FUNDATORIS. / MDCCCXLIII., medal projektu K. Langego
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 54.7 mm, 86.50 g

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 136

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  90 zł