Szwecja, 4 fenigi, 1546

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Szwecja, 4 fenigi, 1546

Szwecja, 4 fenigi, 1546

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 22:00:40
304127
Opis: Szwecja - Gustaw I Waza 1521-1560, 4 fenigi, 1546, Sztokholm
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: moneta przedziurawiona, patyna, bardzo rzadka
Literatura: SM 207

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 97

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  140 zł
4)  130 zł
5)  120 zł