Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/4 dolara, 1918 S

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 21:52:20
304365
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/4 dolara, 1918 S, San Francisco, typ Standing Liberty
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, patyna
Literatura: KM 145

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 78

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  44 zł
4)  42 zł