Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/4 dolara, 1891

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 21:50:40
304618
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/4 dolara, 1891, Filadelfia, typ Seated Liberty
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '900', patyna
Literatura: KM A98

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 172

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  180 zł
4)  145 zł
5)  90 zł
6)  75 zł
7)  75 zł
8)  65 zł