Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1900

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 21:50:00
304617
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), dolar, 1900, Filadelfia, typ Morgan
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '900', patyna
Literatura: KM 110

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 117

1)  135 zł
2)  130 zł