Rosja, 1/4 kopiejki, 1887 СПБ

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, 1/4 kopiejki, 1887 СПБ

Rosja, 1/4 kopiejki, 1887 СПБ

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 21:48:20
304485
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, 1/4 kopiejki, 1887 СПБ, Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 210, Brekke 7

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 132

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  60 zł
5)  48 zł
6)  46 zł