Rosja, rubel, 1898 (А•Г)

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, rubel, 1898 (А•Г)

Rosja, rubel, 1898 (А•Г)

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 21:44:40
304554
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1898 (А•Г), Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 43, Kazakov 114

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 154

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  95 zł
4)  80 zł
5)  60 zł
6)  55 zł
7)  50 zł
8)  48 zł