Rosja, rubel, 1818 СПБ ПС

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, rubel, 1818 СПБ ПС

Rosja, rubel, 1818 СПБ ПС

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 21:42:40
304552
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1818 СПБ ПС, Petersburg, Orzeł nowszego typu z długim berłem w szponie
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Adrianov 1818б, Bitkin 123

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 164

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  180 zł
4)  170 zł
5)  160 zł
6)  150 zł
7)  140 zł
8)  130 zł
9)  90 zł