Niemcy, 3 marki, 1914 J

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, 3 marki, 1914 J

Niemcy, 3 marki, 1914 J

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 21:37:40
304394
Opis: Niemcy - Hamburg- miasto - system markowy, 3 marki, 1914 J, Hamburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: AKS 46, Jaeger 64

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 156

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  95 zł
5)  60 zł
6)  44 zł