Niemcy, talar, 1625

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, talar, 1625

Niemcy, talar, 1625

Cena wylicytowana: 2 800 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 21:36:40
304479
Opis: Niemcy - Saksonia-Altenburg - Jan Filip, Fryderyk, Jan Wilhelm i Fryderyk Wilhelm II 1603-1625, talar, 1625, Saalfeld, na awersie znak mincerski WA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.74 g, patyna
Literatura: Dav. 7371, Schnee 279

Cena końcowa: 2 800 zł
Cena wywoławcza: 1 650 zł
Cena szacunkowa: 2 750 zł
Ilość odsłon: 228

1)  2 800 zł
2)  2 800 zł
3)  1 900 zł
4)  1 800 zł
5)  1 700 zł