Austria, guldiner, 1551

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 15-06-2020 18:00
Zakończenie: 25-06-2020 21:29:00
Austria, guldiner, 1551

Austria, guldiner, 1551

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 21:29:00
304477
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Ernest Bawarski - administrator 1540-1554, guldiner, 1551, Salzburg
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.70 g, subtelna patyna
Literatura: Dav. 8168, Probszt 362, Zöttl 396

Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 174