Austria, floren, 1879

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Austria, floren, 1879

Austria, floren, 1879

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 21:26:20
304326
Opis: Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, floren, 1879, Wiedeń
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, drobne ryski, ale bardzo ładny połysk menniczy
Literatura: Herinek 579

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 127

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  60 zł
7)  55 zł