Austria, floren, 1877

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Austria, floren, 1877

Austria, floren, 1877

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 21:26:00
304323
Opis: Austria - Franciszek Józef I 1848-1916, floren, 1877, Wiedeń
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 577

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 138

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  44 zł
5)  40 zł
6)  36 zł