Inflanty, szeląg, 1562

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 15-06-2020 18:00
Zakończenie: 25-06-2020 21:22:00
Inflanty, szeląg, 1562

Inflanty, szeląg, 1562

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 21:22:00
304131
Opis: Inflanty - Rewal pod panowaniem szwedzkim - Eryk XIV 1561-1568, szeląg, 1562, Rewal, wczesny typ z krzyżem w tarczy na rewersie
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, zgięty i wyprostowany
Literatura: SB 25, Haljak 1173a

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 58