Inflanty, szeląg, 1567

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Inflanty, szeląg, 1567

Inflanty, szeląg, 1567

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 21:21:40
304136
Opis: Inflanty - Rewal pod panowaniem szwedzkim - Eryk XIV 1561-1568, szeląg, 1567, Rewal
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: SB 33, Haljak 1187 (R)

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 66

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  36 zł