Inflanty, szeląg, 1562

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Inflanty, szeląg, 1562

Inflanty, szeląg, 1562

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 21:21:00
304133
Opis: Inflanty - Rewal pod panowaniem szwedzkim - Eryk XIV 1561-1568, szeląg, 1562, Rewal, wczesny typ z krzyżem w tarczy na rewersie, REVALI na rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: SB 25, Haljak 1173a

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 223

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  36 zł