Polska, 5 złotych, 1960

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 złotych, 1960

Polska, 5 złotych, 1960

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 21:12:40
304602
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety obiegowe, 5 złotych, 1960, Warszawa, Rybak
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: aluminium, delikatna patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 220c

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 112

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  36 zł
6)  34 zł
7)  32 zł
8)  30 zł