Polska, 1 grosz, 1927

Literatura, banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 1 grosz, 1927

Polska, 1 grosz, 1927

Cena wylicytowana: 6 600 zł
Aukcja zakończyła się 25-06-2020 21:07:20
304334
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety próbne, 1 grosz, 1927, Warszawa, moneta obiegowa ale wybita w srebrze
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 14.7 mm, 1.73 g; nakład tylko 100 sztuk, subtelna patyna, bardzo rzadka i pięknie zachowana moneta próbna projektu Wojciecha Jastrzębowskiego
Literatura: Parchimowicz P101e, Berezowski 5 zł

Cena końcowa: 6 600 zł
Cena wywoławcza: 6 000 zł
Cena szacunkowa: 10 000 zł
Ilość odsłon: 414

1)  6 600 zł
2)  6 400 zł
3)  6 000 zł